English    Lietuviškai 

Belaidė sistema


Danfoss Link

Belaidis temperatūros valdymas – visame name.

Danfoss Link - tai išmani ir protinga belaidžio ryšio technologija iš vidaus ir stilinga iš išorės dėl visada madingo dizaino.

Kad jūsų patalpų klimatas būtų valdomas nuolatos, "living connect" radiatorių termostatai veikia belaidžiu ryšiu su "Danfoss Link", užtikrindami aukščiausią kokybę jūsų šildymo sistemos valdymui.

Vartotojui patogi naudoti sąsaja su spalvotu liečiamu ekranu sąlygoja paprastą "Danfoss Link" veikimą. Tai vienas iš pačių greičiausių, patogiausių ir labiausiai atsiperkančių būdų namų energijos efektyvumui pagerinti.

"Danfoss Link" yra:

- Centrinis valdiklis, skirtas jutiklių ir termostatų valdymui visame name
- Išmanus ir lengvai valdomas ekranas
- Atostogų funkcijos nustatymas laikmačio pagalba.
Įjungia atostogų režimą, jums išvykus.
- Atsiperkantis energijos suvartojimas
- Stilingas ir laiko patikrintas dizainas


Danfoss link HC 5 grindų šildymo valdiklis

Danfoss link HC 5 grindų šildymo valdiklis Danfoss Link HC - grindinio šildymo valdiklis Dvipusiu belaidžiu ryšiu su kambario termostatais užtikrina aukšto lygio perdavimo patikimumą bei tikslumą, palaikant reikiamą temperatūrą kiekviename kambaryje.
232.28 EUR 246.76 EUR

Peržiūrėti »


Danfoss link HC 10 grindų šildymo valdiklis

Danfoss link HC 10 grindų šildymo valdiklis Danfoss Link HC - grindinio šildymo valdiklis Dvipusiu belaidžiu ryšiu su kambario termostatais užtikrina aukšto lygio perdavimo patikimumą bei tikslumą, palaikant reikiamą temperatūrą kiekviename kambaryje.
321.48 EUR 350.44 EUR

Peržiūrėti »


Danfoss link CC centrinis valdiklis

Danfoss link CC centrinis valdiklis Danfoss Link CC Modernus šildymo valdymo sprendimas visiems, kurie vertina patogumą ir technologijas. Su Danfoss Link paprasta reguliuoti viso namo šildymo sistemą belaidžiu ryšiu iš centrinio pulto. Nuo šiol jūs galite valdyti kelias sistemas vienu metu - radiatorių, vandeninio ir elektrinio grindų šildymo, šilumos siurblius ar katilus ir net elektros reles.
233 EUR 438.48 EUR

Peržiūrėti »


Danfoss Link RS - kambario termostatas

Danfoss Link RS - kambario termostatas Danfoss Link RS - kambario jutiklis Tiksliai veikiantis įrenginys, induvidualiai matuojantis ir reguliuojantis temperatūrą kambariuose.
69.8 EUR 77.91 EUR

Peržiūrėti »