Lietuviškai 

Šildantys kilimėliai


Šildymo kilimėliai kojoms

Turbūt dažnas žmogus Kilimėlisyra patyręs tokią situaciją, kada stipriai sušąla kojos po pasivaikščiojimo lauke, arba kai ilgai sėdima patalpoje, kur grindys yra šaltos. O kai sušąla kojos, pasidaro šalta ir visam kūnui. Išsigelbėjimui nuo tokios situacijos siūlome įsigyti elektrinį infraraudonųjų, spindulių šildanti kilimėlį kojoms.

Šildymo kilimėlis kojoms - tai žematemperatūrinis elektrinis įrenginys skirtas kojų šildymui, apsisaugojimui nuo suKilimėliaišalimo. Tinkamas naudoti namuose, biure, parduotuvėje prie kasos, kioske ir t.t.
    Kilimėliai yra labai taupūs, nes dėl mažo galingumo sunaudoja labai mažai elektros energijos. Neužima vietos patalpoje, nepritraukia dėmesio, nes yra mažų išmatavimų ir atrodo kaip paprastas kilimėlis batų valymui.
   Kilimėlis skleidžia labai malonią šilumą visu savo paviršiumi. Naudojant, vartotojas nejaučia šaltų grindų (pvz. betoninių, keramikinių ir pan.).  Šildymo kilimėlis turi 2-jų metrų ilgio maitinimo kabelį 230 V su standartiniu kištuku gale. Komplektuojamas su dviejų padėčių slenkančiu jungikliu, leidžiančiu pasirinkti vieną iš dviejų šildymo galingumų.
Warmtec-V15

Warmtec-V15 Šildymo kilimėliai kojoms Warmtec-V15 - tai aukščiausios klasės gaminys, atitinkantys visų saugumo standartų reikalavimų.
79 EUR 80.9 EUR

Peržiūrėti »