English    Lietuviškai 

Oro valytuvai

ELFI 150 Oro valytuvas (Wood's)

ELFI 150 Oro valytuvas (Wood's)

Wood's ELFI 150 ant sienos kabinamas ir ypatingai plonas oro valytuvas specialiai sukurtas naudoti miegamojo kambaryje ar kitose mažose patalpose. Dėka tylaus veikimo ELFI 150 oro valytuvą galite palikti veikiantį visą naktį ir nesijaudinant dėl trukdymo miegui.

 

Wood's ELFI 150 yra kompaktiškas ypatingai tylus oro valytuvas. Dėl mažų energijos sąnaudų ir tylaus veikimo šis oro valytuvas yra tobulas pasirinkimas naudoti miegamojo kambaryje. Patentuotas Aktyvus Jonizuotas HEPA filtras užtikrina didelį oro srautą ir aukščiausio lygmens oro valymą, naudodamas mažai energijos ir nekeldamas triukšmo. Iš tikro, Wood's ELFI 150 oro valytuvas nesunaudos daugiau energijos negu Jūsų žadintuvas! Wood's ELFI 150 oro valytuvo korpusas pagamintas iš metalo, dėl ko prietaisas yra ne tik labai tvirtas, tačiau ir higieniškas, neskleidžia jokio kvapo ir beveik 100% perdirbamas.

 

Wood's ELFI 150 oro valytuvas turi tris ventiliatoriaus veikimo greičius, o maksimalus oro srautas - 150 m3/val. Tai leidžia oro valytuvą naudoti patalpose iki 30 m2. Šis kompaktiškas, efektyvus ir stilingas oro valytuvas išvalys orą nuo dulkių, žiedadulkių, bakterijų, išmetamųjų dujų ir kitų kenksmingų dalelių. Dėka mažų energijos sąnaudų ir žemo garso lygio galite palikti Wood's ELFI 150 oro valytuvą įjungtą visai dienai, netgi nakčiai arba tada kai išvykstate iš namų. Tokiu būdu Jūs visuomet išlaikysite patalpų orą sveiką, nesijaudindami dėl triukšmo ar didelių sąskaitų už elektrą.

 

Wood's ELFI 150 oro valytuvas gali būti kabinamas ant sienos, arba statomas ant grindų arba kitų lygių paviršių. Statymo kojelės gali būti įsigyjamas atskirai kaip papildomas priedas.

 

- Patalpoms iki 30 m2;

- Filtras - HEPA (keičiamas kas 1 metus)

- Ventiliatoriaus greičiai - 3;

- Oro srautas - 50 / 75 / 150 m3/val;

- Elektros energijos sąnaudos - 3 / 4 / 10 W;

- Triukšmo lygis - >25 dB (didėja priklausomai nuo greičio);

- Išmatavimai - 105 x 505 x 500 mm;

- Svoris - 6,9 kg;

- Spalva - balta;

Keičiant prietaiso HEPA filtrą kas 6 mėnesius - garantija pratęsiama iki 10 metų! Priešingu atveju galioja įprasta 2 metų garantija.

299 EUR 363 EUR

Atgal