English    Lietuviškai 

Oro valytuvai, drėkintuvaiSharp oro valytuvai-drėkintuvai su didelio tankumo plasmacluster jonizavimo technologija greitai ir efektyviai išvalys viso kambario orą sumažindami ore esančių alergenų ir kenksmingų medžiagų kiekį. Didelio tankumo plasmacluster technologija, tai novatoriška ir ištobulinta antibakterinė oro valymo sistema ypač efektyviai valanti orą. Plasmacluster tai originali Sharp technologija kuri grynina orą skleisdama į patalpą teigiamus ir neigiamus jonus tokius kokie jie yra gamtoje. Jie sumažina ore esantį pelėsių, virusų ir alergenų kiekį. Technologijos teikiama nauda yra įrodyta oficialiai testuojant prietaisą Japonijos ir kitų šalių laboratorijose. Unikali, efektyvi ir galinga Sharp oro valytuvų-drėkintuvų sukeliama oro cirkuliacija įgalina greitą dulkių pašalinimą iš patalpos. Pakanka 8 minučių tam, kad pašalinti ore esančias dulkes iš 13 m2 kambario. Aukštos kokybės filtrai užtikrina efektyvų dulkių ir kvapų pašalinimą ilgam laikotarpiui. Kokybiškas HEPA filtras surenka vidutiniškai 99,97% dulkių. Dulkių mažinimo efektyvumą galima stebėti indikatoriuje. Galinga drėkinimo sistema dar labiau sustiprina Sharp plasmacluster jonizavimo efektyvumą. Prietaisas pats reaguoja į patalpoje esančio drėgmės lygio pasikeitimus ir automatiškai pradeda arba sustabdo drėkinimą tam, kad išlaikytų 60% santykinį drėgmės lygį ir sukurtų idealiai komfortabilią aplinką. Temperatūros ir drėgmės sensoriai pastoviai matuoja patalpos sąlygas ir pagal esančias sąlygas prietaisas pats parenka optimalų veikimo rėžimą. Drėkinimo filtras taip pat apsaugo nuo mikrobų ir pelėsio.


KC-930E Oro valytuvas drėkintuvas (SHARP)

KC-930E Oro valytuvas drėkintuvas (SHARP) Patalpoms iki 21 m2, Šaltų garų drėkinimas, valymo kokybė 7 balai, Gamintojas: SHARP (Japonija)
199 EUR 219 EUR

Peržiūrėti »


KC-A40E Oro valytuvas drėkintuvas (SHARP)

KC-A40E Oro valytuvas drėkintuvas (SHARP) Patalpoms iki 26 m2, Šaltų garų drėkinimas, valymo kokybė 8 balai, Gamintojas: SHARP (Japonija)
361 EUR 379 EUR

Peržiūrėti »


KC-A50E Oro valytuvas drėkintuvas (SHARP)

KC-A50E Oro valytuvas drėkintuvas (SHARP) Patalpoms iki 38 m2, Šaltų garų drėkinimas, valymo kokybė 8 balai, Gamintojas: SHARP (Japonija)
422 EUR 439 EUR

Peržiūrėti »


KC-A60E Oro valytuvas drėkintuvas (SHARP)

KC-A60E Oro valytuvas drėkintuvas (SHARP) Patalpoms iki 48 m2, Šaltų garų drėkinimas, valymo kokybė 8 balai, Gamintojas: SHARP (Japonija)
489 EUR 519 EUR

Peržiūrėti »