Lietuviškai 

Oro drėkintuvai

MJS-401 Oro drėkintuvas HACE

MJS-401 Oro drėkintuvas HACE

Privalumai:

Tinka naudoti - miegamojo kambaryje, vaikų kambaryje, vyno rūsyje, ofise; Dėka inovatyvaus dizaino, įmontuoto mechaninio hidrostato oro drėkintuvas sugebės tiksliai palaikyti drėgmės lygį Jūsų patalpose. Prietaise įmontuota naktinė lemputė atliks pašvietimo funkciją tamsiu paros metu.

 

Techniniai parametrai:

Drėkinimo našumas - 300 (mL/h);

Tinka patalpoms iki - 40 m2;

Drėkinimo tipas - šaltas ultragarsas;

Vandens bakelio talpa - 3,5 litrai;

Triukšmingumo lygis - mažiau negu 35dB;

Elektros energijos sunaudojimas - 30W;

Spalva - balta;

Išmatavimai A x P x G - 334 x 275 x 140;

Naktinė lemputė;

Svoris - 1,8 kg;

Keičiamas filtras (naikinti kalkes ir bakterijas);

49 EUR 59 EUR

Atgal

Ar ventiliavimas padidina drėgmės lygį?

Lango atidarymas šaltuoju metų laiku niekaip nepadės pakelti drėgmės lygio patalpose. Žinoma reguliarus, trumpai trunkantis skersvėjis yra labai svarbus norint palaikyti sveiką kvėpuoti orą namuose (rekomenduojamas vėdinimas žiemos metu 3-5 kartai per dieną ne daugiau negu 5 minutes). Tačiau per dažnas ir per ilgai trunkantis vėdinimas dar labiau sausina orą. Taip yra dėl to, kad lauko ore yra labai mažai drėgmės, o šildant šį orą jis dar labiau išsausėja.

Ar tiesa, kad augalai ir džiovinami drabužiai drėkina orą?

Namuose laikomi augalai, gaminamas maistas, šlapi drabužiai ir kt. gali šiek tiek pakelti drėgmės lygį trumpam laikotarpiui, tačiau tokiu būdu neįmanoma išlaikyti optimalaus drėgmės lygio ilgesnį laiką. O jeigu patalpos labai sausos tai šios priemonės turės labai mažai įtakos drėgmės lygiui. Ant radiatorių padžiauti šlapi rankšluosčiai ar vandeniu pripildyti puodai taip pat padės nežymiai pakelti drėgmės lygį, tačiau vėl tik trumpam laiko tarpui. Be to drėgni audiniai plaunami per retai gali greitai tapti bakterijų šaltiniu.