Lietuviškai 

Nuveža

 

Internetinėje parduotuvėje Susilk.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą! Mes siūlome:
  • Prekių pristatymą į namus visoje Lietuvoje
  • Atsiėmimą Lietuvos pašto skyriuje
  • Atsiėmimą Post24 paštomate
 
Gauk prekes tiesiai į namus (pristatymo būdas — „Kurjeris“)

Dauguma užsakytų prekių (prekės iki 20 kg), pristatymo mokestį iki 5.80 Eur, pristatomos iki pat gavėjo durų be kitų papildomų mokesčių. Prekių, kurių svoris yra didesnis nei 20 kg, pristatymas papildomai apmokestinamas ir skaičiuojamas kiekvienu atveju, o jos pristatomos tik iki gavėjo namo. Didelių gabaritų ir/ar didelio svorio prekių (pvz. radiatorių ) užnešimo iki durų paslauga kainuoja 14.50 Eur. Apie šią papildomą paslaugą būsite informuoti ir galėsite ją užsisakyti pateikdami užsakymą.

Neužsisakius prekės (-ių) užnešimo paslaugos minėtuoju atveju, kurjeris pristatys tokią (-ias) prekę (-es) iki Jūsų nurodyto namo.

 

Atsiimk prekes iš Lietuvos Pašto skyriaus

Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Lietuvos pašto skyriaus. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti Lietuvos pašto skyrių. Už prekes Lietuvos pašto skyriuje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais. Šiuo metu mokėjimo kortele atsiskaityti negalima.

Užsakytas prekes iš Lietuvos pašto skyriaus būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Lietuvos pašto skyriuje ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

Į Lietuvos Pašto skyrius pristatomos siuntos iki 10 arba 20 kg.  Tikslią informaciją ar Jūsų siunta gali būti pristatyta į Jūsų pasirinktą Lietuvos pašto skyrių, nurodysime užsakymo metu.

Dėmesio:
1. Prekes gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).
2. Perkant lizingu, prekes atsiimti ir vartojimo kredito sutartį pasirašyti gali tik lizingo paraišką pateikęs asmuo. Prekes atsiimantis asmuo privalo su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę) ir jo kopiją, o taip pat kitus Susilk.lt darbuotojo nurodytus dokumentus.

 

 
Siuntos atsiėmimas LP Express24 paštomatuose

Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio LP Express24 paštomato. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti Jums artimiausią LP Express24 paštomatą.

VIETU SARASAS ATSIEMIMUI.

Už prekes paštomatuose galima atsiskaityti tik bankinėmis mokėjimo kortelėmis.

Siuntų atsiėmimas, naudojantis LP Express24 paštomatais, yra itin greitas ir patogus. Visa procedūra yra daugiau nei paprasta, todėl kiekvienas gali ja naudotis praktiškai be jokių instrukcijų. LP Express24 paštomatai veikia visą parą, todėl prekes gali atsiimti Jums patogu laiku.Naujienos, AKCIJOS