Lietuviškai 

Infragyvatukai namams

Rankšluosčių džiovintuvai HELISEA (infragyvatukai)


Rankšluosčių džiovintuvai HELISEA yra puikus sprendimas voniose, kuriose nėra gyvatuko, todėl susiduriama su džiovinimo ir šilumos trūkumo problema. Šis infragyvatukas pasižymi inovatyviu dizainu bei išskirtiniu veikimo principu. Tai bene vienintelis rankšluosčių džiovintuvas, kuris turi du šildymo paviršius. Šiluma sklinda į abi puses, kas leidžia džiovinti dvigubai daugiau rankšluosčių ar drėgnų apatinių rūbų. Jėgos nereikalaujančiu judesiu šį prietaisą galite lengvai sukioti.


Rankšluosčių džiovintuvai HELISEA 70

Rankšluosčių džiovintuvai HELISEA 70 Labai tikslus ir patikimas elektroninis termostatas padeda palaikyti norimą temperatūrą vonios kambaryje, o įmontuotas laikmatis leidžia pasirinkti vieną iš 4 veikimo rėžimų: sušildyti rankšluosčius sušildyti didelius rankšluosčius ir chalatus išdžiovinti drėgnus rankšluosčius išdžiovinti labai drėgnus rankšluosčius Rankšluosčių džiovintuvus HELISEA galima rinktis iš 2 baltos spalvos modelių, kurie skiriasi savo dydžiu, galia bei pakabų skaičiumi.
219 EUR 259.5 EUR

Peržiūrėti »


Rankšluosčių džiovintuvas HELISEA 110

Rankšluosčių džiovintuvas HELISEA 110 Labai tikslus ir patikimas elektroninis termostatas padeda palaikyti norimą temperatūrą vonios kambaryje, o įmontuotas laikmatis leidžia pasirinkti vieną iš 4 veikimo rėžimų: sušildyti rankšluosčius sušildyti didelius rankšluosčius ir chalatus išdžiovinti drėgnus rankšluosčius išdžiovinti labai drėgnus rankšluosčius Rankšluosčių džiovintuvus HELISEA galima rinktis iš 2 baltos spalvos modelių, kurie skiriasi savo dydžiu, galia bei pakabų skaičiumi.
269 EUR 314 EUR

Peržiūrėti »