Lietuviškai 

ENSA INFRA šildytuvai

 


 
Naujos kartos elektriniai šildytuvai sujungia dviejų tipų sistemas - šildymą infraraudonaisiais spinduliais ir konvekcija. Šildymas infraraudonaisias spinduliais yra viena naujausių šildymo technologijų dar vadinama alternatyviuoju šildymu arba natūralaus šildymo sistema. Šildymas infraraudonaisiais spinduliais veikia tokiu pačiu principu kaip ir saulė, šildydama žemę. Kaip saulė, taip ir infraraudonųjų spindulių šildytuvai šildo objektus, o ne orą.ENSA P500

ENSA P500 Elektrinės infraraudonųjų spindulių sieninės šildymo plokštės ENSA P500 skleidžia pagamintą šilumą dviem budais: infraraudonųjų spindulių pavidalu ir konvekcijos būdu. Šildytuvo galingumas yra 500 vatų. Modelis P500 neturi integruoto termostato, todėl jį būtina isigyti atskirai, kad sureguliuoti šildymo ciklą ir aprsiriboti nuo papildomų išlaidų.
177 EUR 189 EUR

Peržiūrėti »


ENSA P500T

ENSA P500T Elektrinės infraraudonųjų spindulių sieninės šildymo plokštės ENSA P500T skleidžia pagamintą šilumą dviem budais: infraraudonųjų spindulių pavidalu ir konvekcijos būdu. Šildytuvo galingumas yra 500 vatų. Modelis P500T turi integruotą termostatą, todėl jis yra pilnai paruoštas naudojimui, reikia tik įjungti kištuką į elektros lizdą ir nustatyti termostate pageidaujamą temperatūrą.
204 EUR 215 EUR

Peržiūrėti »


ENSA P750

ENSA P750 Elektrinės infraraudonųjų spindulių sieninės šildymo plokštės ENSA P750 skleidžia pagamintą šilumą dviem budais: infraraudonųjų spindulių pavidalu ir konvekcijos būdu. Šildytuvo galingumas yra 750 vatų. Modelis P750 neturi integruoto termostato, todėl jį būtina isigyti atskirai, kad sureguliuoti šildymo ciklą ir aprsiriboti nuo papildomų išlaidų.
194 EUR 205 EUR

Peržiūrėti »


ENSA P750T

ENSA P750T Elektrinės infraraudonųjų spindulių sieninės šildymo plokštės ENSA P750T skleidžia pagamintą šilumą dviem budais: infraraudonųjų spindulių pavidalu ir konvekcijos būdu. Šildytuvo galingumas yra 750 vatų. Modelis P750T turi integruotą termostatą, todėl jis yra pilnai paruoštas naudojimui, reikia tik įjungti kištuką į elektros lizdą ir nustatyti termostate pageidaujamą temperatūrą.
215 EUR 229 EUR

Peržiūrėti »


ENSA C500

ENSA C500 Elektrinės infraraudonųjų spindulių pastatomos ant grindų šildymo plokštės ENSA C500 skleidžia pagamintą šilumą dviem budais: infraraudonųjų spindulių pavidalu ir konvekcijos būdu. Šildytuvo galingumas yra 500 vatų. Pastatomi infrašildytuvai ENSA C500 turi integruota termostatą, kuriuo pagalba patalpoje galima palaikyti pastovią pageidaujamą temperatūrą.
249 EUR 265 EUR

Peržiūrėti »


ENSA C750

ENSA C750 Elektrinės infraraudonųjų spindulių pastatomos ant grindų šildymo plokštės ENSA C750 skleidžia pagamintą šilumą dviem budais: infraraudonųjų spindulių pavidalu ir konvekcijos būdu. Šildytuvo galingumas yra 750 vatų. Pastatomi infrašildytuvai ENSA C750 turi integruota termostatą, kuriuo pagalba patalpoje galima palaikyti pastovią pageidaujamą temperatūrą.
265 EUR 279 EUR

Peržiūrėti »


ENSA P750-Visio

ENSA P750-Visio Elektrinės infraraudonųjų spindulių pastatomos ant grindų šildymo plokštės ENSA P750-Visio skleidžia pagamintą šilumą dviem budais: infraraudonųjų spindulių pavidalu ir konvekcijos būdu. Šildytuvo galingumas yra 700 vatų. Infrašildytuvai ENSA P750-Visio neturi integruoto termostato, todėl jį būtina isigyti atskirai, kad sureguliuoti šildymo ciklą ir aprsiriboti nuo papildomų išlaidų.
459 EUR 489 EUR

Peržiūrėti »


ENSA P900G

ENSA P900G Elektrinės infraraudonųjų spindulių sieninės šildymo plokštės ENSA P900G skleidžia pagamintą šilumą dviem budais: infraraudonųjų spindulių pavidalu ir konvekcijos būdu. Šildytuvo galingumas yra 950 vatų. Modelis ENSA P900G neturi integruoto termostato, todėl jį būtina isigyti atskirai, kad sureguliuoti šildymo ciklą ir aprsiriboti nuo papildomų išlaidų.
263 EUR 275 EUR

Peržiūrėti »


ENSA P750E

ENSA P750E Elektrinės infraraudonųjų spindulių sieninės šildymo plokštės ENSA P750E skleidžia pagamintą šilumą dviem budais: infraraudonųjų spindulių pavidalu ir konvekcijos būdu. Šildytuvo galingumas yra 750 vatų. Modelis P750E turi integruotą termostatą, todėl jis yra pilnai paruoštas naudojimui, reikia tik įjungti kištuką į elektros lizdą ir nustatyti termostate pageidaujamą temperatūrą.
299 EUR 315 EUR

Peržiūrėti »


CR500T

CR500T Keraminės elektrinės infraraudonųjų spindulių sieninės šildymo plokštės ENSA CR500T skleidžia pagamintą šilumą dviem budais: infraraudonųjų spindulių pavidalu ir konvekcijos būdu. Šildytuvo galingumas yra 475 vatų. Modelis CR500T turi integruotą termostatą, todėl jis yra pilnai paruoštas naudojimui, reikia tik įjungti kištuką į elektros lizdą ir nustatyti termostate pageidaujamą režimą.
149 EUR 159 EUR

Peržiūrėti »
Kas tai yra ENSA infraraudonųjų spindulių šildymo plokštė?
 • Tai unikalus dizainas ir itin ekonomiškas šildymas namuose – 2 - 4 kartus ekonomiškesnis nei šildymas konvekciniu elektriniu šildytuvu.
 • Iš panelės sklindantys infraraudonieji spinduliai šildo daiktus esančius patalpoje panašiu principu, kaip žemę šildo saulės spinduliai.
 • Nanokristalinis šildymo elementas - tai itin plonas kaitinimo elementas, kuris naudojamas gaminant ENSA šildymo plokštes.
 • Dvigubos inovatyvios šildymo sistemos dėka ENSA šildytuvai leidžia efektyviai panaudoti beveik 100 proc elektros energijos.
 • Kadangi nėra ventiliatoriaus, jis dirba tyliai. Paviršiaus temperatūra pakyla iki 85 ° C, tačiau ENSA šildymo plokštės nesausina oro ir nekaitina dulkių, o tik kuria šiltą ir malonų mikroklimatą namuose.
 • Šildymo plokštė turi šildymo paviršių, kuris nutolęs nuo sienos 5 cm, tai padeda oro srautui judėti tarp sienos ir šildymo paviršiaus. Tokiu būdu vyksta natūrali oro cirkuliacija (konvekcija).
 • Priekinis panelis yra pagamintas iš aukštos kokybės plieno, kuris apsaugo šildytuvą nuo defektų. Dėl šios priežasties, šildytuvas gali būti montuojamas ir viešose vietose.
 • Darbinė temperatūra pasiekiama po 1 - 2 min.
 • Įmontuotas termostatas. Energijos panaudojimo efektyvumas priklauso ir nuo įmontuoto termostato - ENSA P500T ir P750T turi vidinį termostatą su galimybe palaikyti kambario oro temperatūrą iki  30 ° C.
 • Patikimumas. ENSA šildymo plokščių gamyboje naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir novatoriška įranga, todėl šildytuvų naudojimo trukmė iki 30 metų.
 • Garantija. Garantinis laikotarpis yra 2 metai.
 • Sertifikatai. Visi gaminiai yra sertifikuoti.
 • Pagaminta Europoje.
Kaip tai veikia ir kodėl yra geriau nei kiti elektriniai šildymo būdai
 • ENSA modelių privalumai:
 • Itin ekonomiški – naudoja 2 - 4 kartus mažiau elektros energijos nei tradiciniai konvekciniai šildytuvai.
 • Modernios hibridinės šildymo sistemos dėka namuose sukuriama šilta ir komfortiška aplinka nesukeliant jokio garso, nekeliant dulkių, neleidžiant atsirasti pelėsiui. Todėl rekomenduojama ir alergiškiems žmonėms.
 • Įmontuotas termostatas suteikia galimybę reguliuoti temperatūrą patalpoje be jokios papildomos įrangos.
 • Galimas montavimas horizontaliai ar vertikaliai.
 • Šildymas gali būti naudojamas kaip pagrindinis šildymas namuose arba kaip pagalbinis šildymas namuose.
 • Kuria malonų  mikroklimatą namuose.
 Kiti privalumai:
 • Greitas montavimas - tvirtinamas prie sienos ir kištuku jungiamas į elektros tinklą (arba pajungiama prie atskiro termoreguliatoriaus). Termostatas yra sumontuotas ant šildymo plokštės.
 • Lengva permontuoti kitoje patalpoje - prie sienos tvirtinamas 2 varžtais.
 • Tikslus pasirinktos temperatūros palaikymas kiekviename kambaryje.
 • 3-4 kartus mažesnės elektros energijos sąnaudos lyginant su tradiciniais elektriniais konvekciniais šildytuvais.


 

  Tai, ką siūlo TIK ENSA. 

 

Įmontuotas termostatas.
 
Įsigijus ENSA šildytuvų modelius su įmontuotu termostatu galite reguliuoti temperatūrą kambaryje be jokios papildomos įrangos. Taip pat galite nusistatyti skirtingą temperatūros lygį skirtinguose kambariuose. Termostatas padeda pasiekti ne tik maksimalų komfortą, bet ir papildomą taupymo efektą. Nustačius pageidaujamą kambario temperatūrą šildytuvas šildo iki tol, kol ši temperatūra yra  pasiekta, po to šildytuvas atsijungia ir pradeda lėtai vėsti. Temperatūrai nukritus dviem laipsniais žemiau pageidaujamos šildytuvas vėl įsijungia ir dirba iki to laiko, kuomet yra pasiekta pageidaujama temperatūra. Tokiu būdu šildytuvas veikia tik tada, kuomet yra reikalingas ir padeda pasiekti maksimalų komfortą.

 Hibridinė šildymo sistema. 
Gamintojas ENSA viename gaminyje suderino tai, kas geriausia iš IR šildymo ir iš konvekcinio šildymo. Pagrindinis šildymo būdas, kuris yra naudojamas ENSA šildy-tuvuose yra IR, bet specialaus dizaino dėka, šildytuvas taip pat gali išgauti natūralų konvekcijos efektą.  Tokia dviguba šildymo sistema skatina dar efektyvesnį energijos naudojimą ir didesnį taupymą. 
  Skirtingi galingumai.
ENSA siūlo skirtingų galingumų šildytuvus, kas leidžia sukurti komfortą skirtingų dydžių plotuose. Kadangi ESNA šildytuvai gali būti naudojami kaip pagrindinis šildymas, todėl skirtingų galingumų šildytuvus galima pajungti į vieną sistemą, kuri yra valdoma termoreguliatoriumi (pagalbiniu termostatu). 
  Garantija
Ypač patogus darbas su garantija. ENSA gamintojai yra įsitikinę gera savo gaminio kokybe ir užtikriną ypač mažą broko ar gedimų atvejų skičių. Vis dėlto pasitaikius tokiam atvejui gaminys tiesiog yra pakeičiamas į naują, o tai leidžia išvengti daugybės problemų.


Pagrindiniai infraraudonųjų spindulių šildytuvų privalumai: 

 

Ekonomiškumas

Palyginus su kitais elektriniais šildytuvais, infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės sunaudoja 40 - 60 % mažiau elektros energijos. Pavyzdys: tam, kad būtų apšildytas 10 kv.m. plotas kiti šildytuvai sunaudoja 1000 W. Tuo tarpu ENSA infraraudonųjų spindulių plokštė sunaudoja tik 500 W. 

 

Nauda sveikatai

Šildydami konvektoriai sukelia priverstinę oro cirkuliaciją, nes imdami šaltą orą kartu su dulkėmis ir nešvarumais iš apačios, jį šildo ir išstumia ventiliatoriaus pagalba. Skirtingai nuo konvektorių IR spindulių šildytuvai nekelia dulkių, nedegina ir nesausina oro. Tai ypatingai naudinga nuo alergijos kenčiantiems žmonėms. Taip pat, šildymas IR spinduliais neleidžia atsirasti, plisti pelėsiui ir grybeliui. Taip yra todėl, kad šildant daiktus, o ne orą yra išvengiama tam tikro kondensacijos efekto, nes sienos ir grindys yra sušildomos geriau, todėl išlieka sausos.

 

Efektyvus energijos paskirstymas

Kiti šildytuvai šildydami orą ir sukeldami priverstinę oro srovių cirkuliaciją, tokiu būdu neefektyviai išnaudoja energiją. Taip yra todėl, kad sušildamas oras kyla į viršų, o vėsdamas po truputį leidžiasi žemyn, todėl aukščiausia temperatūra kambaryje yra prie lubų, kur mes jos negalime jausti, o prie grindų, kur mes jaučiame geriausiai yra žemiausia temperatūra.   IR spindulių šildytuvai šildydami objektus leidžia pasiekti vienodą temperatūros pasiskirstymą visame šildomame plote, todėl mums nereikia permokėti už šilumą prie lubų, kurios nejaučiame.