English    Lietuviškai 

Devimat™

 

Devimat™ - šildymo kilimėliai 

Devimat™ šildymo kilimėliai yra lipnūs ir tai pagreitina bei palengvina montavimą.

Vykdant rekonstrukciją labai ploną Devimat™ kilimėlį galima kloti tiesiai ant plytelių, ant kurių jis prilimpa, taigi jūs galite ant senųjų grindų pakloti naują dangą.
 

DEVI grindų šildymas

Tradicinių šildymo sistemų sukurta šiluma pasiskirsto netolygiai, šiltas oras kyla į viršų ir kaupiasi ties lubomis. Tai reiškia, kad jūs netenkate galimybės pasimėgauti  šiluma tiek, kiek jos sukuriama. Be to, turėsite mokėti už visą šilumą, nežiūrint to, kad didelė jos dalis prarandama. Tačiau DEVI grindų šildymo sistemose, pritaikant gamtos dėsnius, šiluma tolygiai kyla nuo grindų. Rezultate sukuriama maloni ir patogi šiluma be skersvėjų. Jūs jausite puikią šilumą aplink kojas, maloniai šildančią kūną ir šiektiek vėsesnę galvos aukštyje. Tai geriausias šiluminės energijos panaudojimas.

Devimat™ šildymo kilimėliai yra montuojami tiesiog po grindų plytelėmis, užtikrinančiomis, kad šiluma bus tolygiai paskirstyta visame paviršiuje.  Devimat™  šildymo kilmėlių  storis yra tik  2,3­3,5 mm (priklausomai nuo tipo), o tai reiškia, kad jūs lengvai pritaikysite grindų šildymą, neišardant visų grindų. Devimat™  paaukštins grindis tik 8­10 mm, įskaitant ir naujas plyteles, taigi jums nereikės spręsti problemų, pertvarkant visų grindų aukštį arba keisti duris.

 

Devimat™ + Devireg™ reiškia pilnutinę vertę

Devireg™ termostatai yra sukurti taip, kad jūs būtumėte tikri, kad galite pilnai reguliuoti visos patalpos temperatūrą. Devireg™ įranga derinyje su Devimat™  garantuos, kad pas jus bus sudarytos pačios komfortiškiausios vidaus sąlygos, apie kurias anksčiau jūs tik svajojote. 

 

Devimat™ tipo parinkimas

Devimat™ šildymo kabelių kilimėliai yra dviejų tipų:

DTIF – dviejų laidininkų šildymo kabelių kilimėlis, kurio storis tik 3,5 mm. Kilimėlis pajungiamas iš vienos pusės, tai ypač palengvina montavimą.

DSVF – vieno laidininko šildymo kabelių kilimėlis, kurio storis tik 2,3 mm. Kilimėlis pajungiamas iš dviejųpusių.

 

Devimat™ parinkimas pagal grindų dangą

DTIF-150 arba DSVF-150 montuojamas po plytelėmis, natūraliu akmeniu. Galia 150 W/m2.

DTIF-100 arba DSVF-100 montuojamas po parketu, laminatu. Galia 100 W/m2.

DTIF-200 montuojamas patalpose su dideliais šiluminiais nuostoliais, taip pat vonios kambariuose, esant mažam šildymo plotui. Galia 200 W/m2.

 

Devimat™ ilgio parinkimas

Išmatuokite laisvą grindų plotą. Devimat™ neinstaliuojamas po baldais, santechnikos įrengimais ir kt. Pavyzdys: Jeigu Jūsų patalpoje yra 2,3 m2 laisvo ploto, rinkitės 2 mDevimat™ kilimėlį.